Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Životnost grilů

Životnost grilů Weber

Kulový gril Weber ® má tak robustní konstrukci, že při normálním používání vydrží mnoho let. Doba životnosti 15 let a více není neobvyklá dokonce i pokud gril stojí celý rok venku. Při pořízení sice může být gril Weber ® dražší než gril od jiného výrobce, ale za dobu životnosti grilu Weber ® by si zákazník musel levnějších grilů koupit několik, aniž by navíc kdy měl pořádně fungující gril! Ve výsledku tedy zákazník ušetří peníze a starosti – pokud si koupí gril Weber ®.

Proč je kulový gril Weber ® tak trvanlivý:

Spodní díl i víko kulového grilu Weber ® jsou zhotoveny z těžké speciální oceli s nízkým obsahem uhlíku. Ocel je z vnější i vnitřní strany smaltovaná, aby neprorezavěla a aby lépe odrážela teplo. Držadla jsou přidělaná na kovových můstcích, které jsou ke grilu přivařeny. Matky a šrouby, které rezavějí nebo se mohou uvolnit, se nepoužívají. Pro zvýšenou stabilitu jsou ke grilu přivařeny rovněž objímky pro nožičky. Kryt ventilačního otvoru ve víku, nožičky, a miska pro zachytávání popela jsou vyrobeny z nerezavějícího hliníku. Robustní kolečka jsou nerozbitná až do – 40ºC. Grilovací rošt je trojnásobně poniklován a stejně jako rošt pro uhlí je zhotoven z těžké stabilní oceli.