Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Grilování v zimě

Když sněží…

… prší či padají kroupy…proč by to mělo vadit? Pokud rádi grilujete, grilujte – nezávisle na počasí.

Picture

winterlicher GrillspaßDíky vybavení poklopem jsou všechny Weber grily použitelné za jakéhokoli počasí. Když bude venku pršet, Vy nemusíte zmoknout. Za mrazu se můžete u grilu ohřát. V každém případě jsou však grilované pokrmy díky poklopu chráněny a grilují se dál, aniž by bylo třeba gril otevírat kvůli obracení. Váš gril pracuje za Vás.
Picture

Gasgrill im SchneeWeber grily jsou vyráběny v Chicagu, Illinois, kde jsou automaticky testovány na extrémní klimatické podmínky. „ Díky našim extrémně chladným zimám se spoustou sněhu, vlhkým létům a spoustě bouřek je Chicago optimální oblastí pro testování našich grilů. „ říká Mike Kempster z oddělení výzkumu a vývoje společnosti Weber.
Picture

Weber Q im SchneeA výsledek? Plnohodnotný zážitek z grilování, na který jsme zvyklí z letních měsíců, ve stejné kvalitě i v zimě. A Vy jste celou dobu v suchu a teple! Zkuste připravit na vánoce grilovanou husu nebo na Nový rok kapra, prostě vyzkoušejte zimní grilování určitě už letos.