Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Grilování s radostí

 

Grilování se u nás stalo velkým hitem. Téměř každý se těší na teplé jarní a letní dny a večery, kdy se sejde s přáteli, připraví dobré jídlo a pití a začne ta správná zábava. Naložené maso, vůně rozžhavených uhlíků, vychlazené pivo. To jsou věci, bez kterých se pořádná grilovačka neobejde. Co takhle ale pořádný gril? Dobré grilování není jen o surovinách které grilujete, ale především také o tom, na čem grilujete. Mezi nejkvalitnější grily patří grily Weber. Grily Weber vynikají především svou kvalitou, dlouhou životností a bohatým příslušenstvím. Vybírat můžete z různých typů grilů:

 

Grily na dřevěné uhlí

Grily na dřevěné uhlí jsou určeny pro všechny příznivce klasického grilování. Vůně rozžhavených uhlíků vytváří tu správnou atmosféru. Kulovitý tvar grilu s víkem je konstruován tak, že máte neustálou kontrolu nad teplotou v grilu a způsobem grilování. Žár, díky kulovitému tvaru, může být kolem grilovaného pokrmu rovnoměrný. Tím dosáhnete těch nejlepších výsledků při grilování.

 

Plynové grily

Plynové grily jsou určeny pro náročnější. Ne jen z důvodu, že jejich cena je vyšší než běžné grily. Jsou navrženy tak, aby manipulace s nimi byla co nejjednodušší. Plynové grily disponují hořáky, které rovnoměrně ohřívají celou grilovací plochu. Pokrmy jsou tak rovnoměrně ugrilovány. Plynové grily se pak odlišují počtem hořáků, velikostí a funkcemi grilu.

 

Elektrické grily

Elektrické grily jsou označovány jako grily pro zdravé grilování. Omastek z masa totiž nekape na rozžhavené uhlíky a neuvolňují se karcinogenní látky. Elektrické grily jsou velmi oblíbené u domácností, které nemají k dispozici žádnou zahradu ani větší terasu. Grilovat totiž můžete bez problému na balkóně, nebo i v obýváku, aniž by jste obtěžovali sousedy kouřem z grilu. Díky své velikosti je snadno můžete vzít téměř kamkoli.

Pokud se chcete dozvědět více o grilech a grilování, nebo získat zajímavé recepty na gril tak navštivte naše grilcetrum, které je plné užitečných informací. www.grilcentrum.cz