Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.
 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

News

Fidget Spinner

19.05.2017

HIT ROKU 2017

Obrázek

 

Obrázek

Antistresový Fidget Spinner, který je trendem poslední doby! Fidget Spinner je hračka pro všechny nenechavé ruce, kterou si můžete vzít kamkoli. Tento malý spinner Vám dokonce může pomoci přestat s kouřením, protože díky ní zaměstnáte ruce.

Weber koření

25.04.2017

Weber koření,
Máme potěšení vám nabídnout sortiment Weber koření a Rub směsí z USA. Celý sortiment naleznete na www.highlife.cz a je bez přidaného Glutamátu. Několik druhů kořenících směsí je bez soli. Těšíme se na vás a na vaše zkušenosti s Weber kořením a Rub směsí.
http://www.highlife.cz/korenky-solnicky/

FIRELAND FOODS

29.03.2017

FIRELAND FOODS

Mnohokrát vyznamenaný zpracovatel chilli produktů

Krátká informace

Majitel firmy FIRELAND FOODS KG začal s pěstováním chilli papriček v roce 2007, nyní jich firma produkuje již více než 300 druhů. Nové semenáčky získává od pěstitelů z Indie a jiných části světa. Papričky zpracovává firma ve vlastním provozu, který nazvala „Fireland Foods“. Tak vznikla nejostřejší lifestylová značka v Rakousku. Nejdůležitějším produktem firmy jsou jedinečné chilli omáčky. V sortimentu jsou jemné sladkokyselé omáčky, kořeněné i pekelně ostré „Bhut Jolokia Hot-Sauce“. Při  zpracování je kladen důraz na nejvyšší kvalitu surovin a šetrné zpracování. V současné době má firma v nabídce také  nové ostré druhy chilli: Carolina Reaper, Trinidad Scorpion Moruga, Trinidad Scporpion Butch Taylor aj. Již několik let firma úspěšně konkuruje světovým producentům chilli papriček.

Výrobky

  • Chilli omáčky
  • Chilli pasty
  • Chilli-Energydrinky
  • Ostré uzeniny
  • Kořenící směsi

Kanadské grily Napoleon,

29.03.2017

Kanadské grily Napoleon, grily nejvyšší kvality

Napoleon je kanadská rodinná společnost, která se víc než 30 let věnuje designu a výrobě kvalitních produktů zvyšujících komfort bydlení - grilů, krbových kamen a produktů pro venkovní použití. Kanadský gril Napoleon je synonymem pro solidní výkon, vyvážený design a vyjímečný přístup k zákazníkům. V naší nabídce kanadských grilů Napoleon naleznete kanadské plynové grily Napoleon a grily Napoleon na dřevěné uhlí. Napoleon rovněž nabízí pestrou škálu grilovacího příslušenství. Napoleon jako jeden z mála výrobců vyrábí grily na propan-butan i zemní plyn.

Za pozornost jistě stojí špičkové poloprofesionální a profesionální kanadské grily Napoleon PRESTIGE které splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, technologie, meteriál a dílenské zpracování. Vybrané grily Napoleon resp. jejich části mají DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU

ObrázekObrázek

Ohňostroje na míru

16.11.2016

Vítejte na stránkách HIGH LIFE připravily jsme pro vás zábavní pyrotechniku, petardy, kulové pumy, římské svíce, fontány. Společnost HIGH LIFE. se zabývá jak velkoobchodním tak maloobchodním prodejem zábavní a profesionální pyrotechniky již několik let. Řádně si vybíráme ty nejlepší a nejspolehlivější výrobky od tří renomovaných výrobců pyrotechniky..Nabízíme také malé ohňostrojové kompakty od volně prodejných až po profesionální ohňostrojové na průkaz odpalovače. Realizujeme také ohňostroje na míru pro rodinné oslavy, párty, firemní akce, , ale i větší ohňostroje pro města i obce. Pyrotechniku prodáváme celoročně prostřednictvím e-shopu a teď pro Vás otvíráme specializovanou prodejnu, HIGH LIFE Modřanská 80, Praha 4. tel.: 602313363. Přejeme příjemný nákup.

KVALITNÍ NĚMECKÉ PLYNOVÉ A ELEKTRICKÉ ZÁŘIČE

11.11.2016

KVALITNÍ NĚMECKÉ PLYNOVÉ A ELEKTRICKÉ ZÁŘIČE

Zajišťujeme maloobchodní prodej plynových zářičů a elektrických zářičů Enders.

ObrázekObrázek

1 2 3 4 5

Kontakty

tel. / 734 105 321
e-mail / info@highlife.cz


všechny kontakty>>