Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.
 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

News

suvenýry s tematikou Game of Thrones - Hra o trůny

21.09.2017

Obrázek

Sběratelské předměty, repliky, trička a další suvenýry s tematikou Game of Thrones - Hra o trůny.

http://www.highlife.cz/game-of-thrones/

Obrázek

Fidget SPINNERY a kapela Brixtn

22.06.2017

V Mixxxer show skupina Brixtn s našemi Fidget SPINNERY

DĚJINY SPINNERU

05.06.2017

Fidget spinner je ta malá barevná věc podobná vrtuli, kterou má právě teď v ruce každé dítě ve světě i v ČR. Točí s ní mezi prsty, nikdo neví proč – a ono samo už vůbec ne. Ani my ne. Přinášíme však krátkou historii fidget spin-neru, vynálezu, který nezměnil svět.

1993, „strašné léto“: Catherine Hettinger z Floridy trpí nemocí, při níž jí ochabují svaly. Nemůže si ani hrát se svou dcerou, dává jí různé kousky papíru, slepují je, točí tím mezi prsty. Vznikla první rotující hračka. Éra spinneru začala.

1993–1997: Catherine vyrobí několik stovek spinnerů a prodává je na řemeslných trzích. Zdokonaluje je a v roce 1997 si vynález nechává patentovat.

1997–2016: Děje se toho dost, spinneru se to však většinou netýká. Pravda, hračkářský koncern Hasbro uvažuje o jeho výrobě a kontaktuje vynálezkyni, ale sejde z toho. Několik malých firem vyrábí hračky na podobném principu, většinou je nabízejí jako pomůcku na uklidnění pro hyperaktivní děti. V roce 2005 skončí platnost patentu a Catherine chybí 400 dolarů na jeho prodloužení. Éra spinneru je uzavřena. Nebo ne?

 

Obrázek

FIDGET SPINNER

05.06.2017

Chcete se zbavit nervozity? Tak ji roztočte.

Prý se jí z toho dělá špatně.

Zaměstnejte své ruce a prsty jednoduchou antistresovou hračkou Fidget Spinner, která byla časopisem Forbes zařazena do seznamu „must-have“ věcí pro rok 2017. Jednoduše ji roztočíte a malými údery budete rotaci popohánět dál.

Fidget Spinner

19.05.2017

HIT ROKU 2017

Obrázek

 

Obrázek

Antistresový Fidget Spinner, který je trendem poslední doby! Fidget Spinner je hračka pro všechny nenechavé ruce, kterou si můžete vzít kamkoli. Tento malý spinner Vám dokonce může pomoci přestat s kouřením, protože díky ní zaměstnáte ruce.

Weber koření

25.04.2017

Weber koření,
Máme potěšení vám nabídnout sortiment Weber koření a Rub směsí z USA. Celý sortiment naleznete na www.highlife.cz a je bez přidaného Glutamátu. Několik druhů kořenících směsí je bez soli. Těšíme se na vás a na vaše zkušenosti s Weber kořením a Rub směsí.
http://www.highlife.cz/korenky-solnicky/

1 2 3 4 5

Kontakty

tel. / 734 105 321
e-mail / info@highlife.cz


všechny kontakty>>