Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Picture

Tato řada pánví Fissler je koncipována pro šetrné pečení choulostivých pokrmů. Pánve jsou navíc vybaveny speciálním nepřilnavým povrchem Protectal plus. Nejen, že tento povrch zabraňuje přichycení pokrmů, ale prodlužuje i životnost pánve. Tato povrchová vrstva zajišťuje celkovou vyšší odolnost oproti konkurenci.

Bezpečnostní rukojeť a odměrka

Optimálně padne do ruky a chrání před teplem. Nevídaný je výstupek zabraňující sklouznutí prstu k pánvi. Je vybavena kvalitním okem, které umožňuje snadné zavěšení. Pro přesné odměření oleje a kapalných ingrediencí slouží u některých pánví Protect ryska na vnitřní straně pánve.

Podpora indukce

Pokud máte indukční sporák, není to pro pánve protect žádný problém, jen vybírejte ty, které mají ve svém označení Premium.

Ochrana Clippix

Jistě se často setkáte s tím, že při smažení stříká omastek všude kolem. Právě z tohoto důvodu Fissler vyvinul pro pánve Crispy a Protect speciální zásuvnou ochranu, která je vyrobena z nerezu a díky tomu se pak i snadno čistí v myčce na nádobí. Tento doplňek byl v roce 2007 nominován na „product design award“