Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Picture

Solea® je prémiová linie inspirovaná zákazníky, kteří jsou orientovaní na design, mají vytříbený vkus a jsou schopni ocenit výjimečnost. Na každém hrnci je vidět ten nejmodernější design a zároveň se jedná o vrchol funkčnosti. Nádobí řady Solea představuje mnohé nové prvky, ale zároveň využívá vyzkoušených funkčních vlastností nádobí Fissler. Mezi hlavní rysy řady Fissler Solea patří:

Lehké slévání

S hrnci Solea slijete cokoliv Tato funkce hrnců Solea umožňuje snadno vylévat tekutinu z hrnce, i když je poklička na hrnci. Tím není nutno využívat útěrky ani cedníky a riskovat opaření.

Zasunutí pokličky

Nádobí Solea usnadňuje vaření Úplně nový vývojový prvek použitý při vývoji řady Solea, umožňuje přichytit pokličku kdekoli na okraji hrnce.

Praktická kovová madla

Nádobí Solea usnadňuje vaření Nádobí Solea – madla] U každého nádobí by mělo být samozřejmostí, že madla nepálí. U méně kvalitních hrnců často dochází k popření této základní vlastnosti nádobí. Fissler jde se svými kvalitními výrobky dál a nejen u řady Solea využívá dokonce nerezová madla, která nepálí! Tato Velká, pohodlná a nepřehřívající se madla jsou vyrobena z ušlechtilé oceli.