Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Picture

Crispy pánev a stupnice Pánve Crispy jsou určeny pro rychlé osmažení pokrmů. Ideální jsou k vytvoření k přípravě steaků, kde vytvoří křupavou kůrku a zároveň nechají vnitřní část šťavnatou. Toho lze dosáhnout především díky vysoce kvalitní oceli 18/10, z níž jsou pánve Crispy konstruovány a speciálnímu povrchu pro vyvážený přístup oleje. Moderní domácnosti jistě ocení i možnost vložení do myčky nádobí.

Dno SuperThermic

Důležitou roli u pánví Crispy hraje speciální dno, které je vytvořeno tak, aby zajistilo rovnoměrné zahřátí oleje. Vzhledem k materiálům využitým při jeho výrobě je možné zahřátí celé pánve na velmi vysoké teploty. Pánve Crispy mohou být použity i na indukčním sporáku.

Bezpečnostní rukojeť a odměrka

Pánev Fissler Crispy Optimálně padne do ruky a chrání před teplem. Nevídaný je výstupek zabraňující sklouznutí prstu k pánvi. Pánev Crispy je vybavena kvalitním okem, které umožňuje snadné zavěšení. Pro přesné odměření oleje a kapalných ingrediencí slouží ryska na vnitřní straně pánve.

Ochrana Clippix

nominace pánve crispy za design Jistě se často setkáte s tím, že při smažení stříká omastek všude kolem. Právě z tohoto důvodu Fissler vyvinul pro pánve Crispy a Protect speciální zásuvnou ochranu, která je vyrobena z nerezu a díky tomu se pak i snadno čistí v myčce na nádobí. Tento doplňek byl v roce 2007 nominován na „product design award“