Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Picture

Nerezové provedení

Kuchyňský hrnec Fissler profi original Pro nádobí Fissler jsou využívány pouze ty nejkvalitnější materiály, stejně tomu je i u Fissler original-profi collection. Hrnce i pokličky jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/10. Povrch je v provedení s matným leskem a velmi odolný proti skvrnám a škrábancům. To usnadňuje péči o celou originál profi collection od Fissleru.

Profesionál se nespálí

Díky velkým držadlům ze speciální slitiny s malou tepelnou vodivostí je ulehčena manipulace s kastroly, ale i pokličkou. S hrnci z original profi collection se nespálí nejen profíci, ale ani žádný domácí uživatel.

Poklička s funkcí kondenzát plus

Poklička Fissler profi original Základní ochranou proti úniku tepla mimo hrnec je poklička. Ty, které jsou dodávány v sadě Fissler original profi collection vynikají vyšší váhou a zvláště dobrou těsností. S nerezovými pokličkami original profi collection odpařená voda kondenzuje a vrací se zpět do pokrmů, kterým tím dodává vyšší šťavnatost a plnou chuť.

Univerzální dno CookStar

Toto dno je speciálně vyvinuto společně s profesionálními kuchaři a je vhodné pro všechny typy současných sporáků. Hlavní důraz klade na optimální rozvod tepla a rovnoměrný ohřev připravovaných pokrmů.

Měrná stupnice uvnitř hrnce

Nádobí Fissler profi-original odměrka Každý z hrnců a rendlíků original-profi collection je z vnitřní strany vybaven ryskami, které usnadňují odměřování jednotlivých ingrediencí. Kuchaři využívající Fissler original-profi collection si mohou tímto způsobem usnadnit přípravu pokrmů.

Záruka

Fissler original-profi collection je určena pro nasazení v nejtěžších podmínkách moderních domácností a restaurací. Společnost Fissler na hrnce z této kolecke přesto poskytuje záruku 10 let a na pánve 5 let