Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Picture

poklice u Black edition výborně zapadne a drží Fissler black edition je kuchyňské nádobí pro mladé. Je orientováno na jednoduchost co do designu, tak i na funkčnost. Nádobí z black edition usnadňuje díky nepřilnavému povrchu přípravu pokrmů a zároveň tento odolný povrch není náročný na údržbu.

Použitý materiál

Black line se hodí i na pečení v troubě Black edition se vyznačuje vužitím slitiny hliníku, která robusně vypadajícím hrncům přisuzuje převkvapivě nízkou váhu. Zároveň využitý materiál zabezpečuje jedinečný rozvod tepla po celé ploše hrnce. Nerezová madla zase dbají na ochranu kuchaře a svou velikostí usnadňují manipulaci s hrnci. Dostatečně velká ucha pro snadnou manipulaci s Fissler Black line Povrchová úprava pak dotváří elegantní vzhled a zároveň chrání proti poškrábání. Varné sklo využité pro poklice řady black edition je pečlivě vybíráno pro každodenní provoz. Není třeba se obávat hrnce i s pokličkami vystavit vyšším teplotám v troubě.

Okraj pro snadné odlévání

Další z funkčních výhod nádobí Fissler je speciální konstrukce okrajů. Ty umožňují snadné vylévání omáček, krémů a jiných tekutin bez zašpinění stran hrnce a dalších nepříjemných skvrn. Nádobí z Black edition udrží Vaši kuchyň v čistotě!