Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Picture

Family line je řadou, která vsází na jednoduchost řešení. Když dáte za úkol evropskému dítěti nakreslit hrnec, většina nakreslí ten z family line. Tato produktová řada se od konkurence neliší příliš vzhledem, ale kvalitou zpracování. Hrnce jsou vyráběny z kvalitní oceli 18/10.

Nerezové poklice

Fissler Family line - poklice Poklice, která těsně zapadá po celém obvodu hrnce je vytvořena tak, aby zabránila zbytečnému úniku tepla i vodní páry. Díky takovéto konstrukci je možné s hrnci family line vařit s minimem vody a přitom mít jídlo plné šťávy a hlavně neředěné chuti.

Okraj pro snadné odlévání

Další z funkčních výhod nádobí Fissler je speciální konstrukce okrajů. Ty umožňují snadné vylévání omáček, krémů a jiných tekutin bez zašpinění stran hrnce a dalších nepříjemných skvrn. Viseo udrží Vaši kuchyň v čistotě!

Dno SuperThermic

V úspoře energie při vaření hraje jednu z nejdůležitějších rolí rozvod horka. Speciálně vyvinuté SuperThermic dno zajišťuje nejlepší absorpci, rozložení i akumulaci tepla. Díky tomuto dnu je navíc možné nádobí Fissler Viseo použít pro všechny druhy sporáků včetně indukčního ohřevu.