Partner pro zábavu......a volný čas
 
registrovat
 
Novinky e-mailem Zadejte svou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

 
Weber world Fissler v ČR u Highlife.cz Plaťte u nás bezpečně online Plaťte u nás bezpečně online - Visa Plaťte u nás bezpečně online - Maestro MasterCard Pražský kulinářský institut
Carte Sphere Card

Pyrotechnika


Petardy

Cena:
0
1500 loading
Značka
Nalezeno: 46 položek

skvělý doplněk na oslavu nového roku i dalších slavnostních příležitostí. Nabízíme petardy menších rozměrů i těch větších. Petardy v podobě škrtacích pirátů s menší i větší explozí DUM BUM. S našimi petardami si vás sousedi určitě oblíbí :-)

Petardy, někdy též známe jako dělobuchy či dělové rány, produkují silný zvukový efekt doprovázený zábleskem. V našem e-shopu jsou na prodej petardy 2. a 3. kategorie, to znamená, že jsou volně prodejné od 18 let, respektive 21 let. Petardy obsahují 2 - 5 gramů čisté výbušniny.

Petardy patří mezi vysoce nebezpečnou pyrotechniku, buďte prosím vždy maximálně obezřetní a dodržujte instrukce v návodu. Petarda se zapaluje zažehnutím zápalnice - knotku. Poté je třeba ji odhodit minimálně do vzdálenosti 10 metrů.  K explozi dochází 5 - 10 vteřin po odpálení. Pokud petarda selže, vyčkejte minimálně 20 minut před další manipulací. Nikdy neházejte petardy na jiné osoby nebo zvířata a nepoužívejte je v blízkosti škol, nemocnic, kostelů či domovů důchodců.

Seřadit podle: Názevupdown Cenaupdown Kódupdown

1234 >>